1589T42C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T42C1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1589T42C1
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului POWER STRIP 42" 20A 7OUT 6'CR
Foi de date: 1589T42C1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 993 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1589T42C1
Număr parc 1589T42C1 Producător Hammond Manufacturing
Descriere POWER STRIP 42" 20A 7OUT 6'CR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 993 pcs Fișa cu date 1589T42C1.pdf
Greutate - Tensiune - intrare 120V
Caracteristici - Energie -
Curent - Max 20A Lungimea cablurilor 6' (1.83m)