1589H77C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H77C1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1589H77C1
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C
Foi de date: 1.1589H77C1.pdf2.1589H77C1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 947 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1589H77C1
Număr parc 1589H77C1 Producător Hammond Manufacturing
Descriere POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 947 pcs Fișa cu date 1.1589H77C1.pdf2.1589H77C1.pdf
Greutate - Tensiune - intrare 120V
Tip PDU (Power Distribution Unit) Serie 1589
Regiunea utilizată North America Suprasarcină de protecție Circuit Breaker(s)
Tipul de montare Bench, Rack, Wall Linii media protejate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Materialul carcasei Aluminum
Caracteristici - Energie -
Curent - Max 20A Lungimea cablurilor 6' (1.83m)