1584C6S20
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1584C6S20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1584C6S20
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului POWER CORD 6.5' 12/3-20A
Foi de date: 1.1584C6S20.pdf2.1584C6S20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1584C6S20
Număr parc 1584C6S20 Producător Hammond Manufacturing
Descriere POWER CORD 6.5' 12/3-20A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5233 pcs Fișa cu date 1.1584C6S20.pdf2.1584C6S20.pdf
Sârmă ecartament 12 AWG Voltaj 125V
Stil Male Pins (Blades) to Leads ecranare -
Serie - Alte nume 1584C6S20-ND
HM1530
Temperatura de Operare - Numărul de conductori 3
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Lungime 6.50' (1.98m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 6.50' (1.98m) Power Cord Black NEMA 5-20P To Cable SJTW Ratingul curent 20A