1555H2F42GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555H2F42GY Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1555H2F42GY
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX PLASTIC GRAY 7.09"L X 4.72"W
Foi de date: 1555H2F42GY.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1555H2F42GY
Număr parc 1555H2F42GY Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 4630 pcs Fișa cu date 1555H2F42GY.pdf
Greutate - Grosime 0.157" (4.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 7.086" L x 4.723" W (179.98mm x 119.96mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1555F Evaluări IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508
Alte nume HM479 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate UL94 5VA, UL94 V-0 Material Plastic, Polycarbonate
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 2.441" (62.00mm)
Caracteristici PCB Supports, Watertight descriere detaliata Box with Mounting Flange Plastic, Polycarbonate Gray Cover Included 7.086" L x 4.723" W (179.98mm x 119.96mm) X 2.441" (62.00mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box with Mounting Flange
Culoare Gray Suprafață (L x W) 33.5 in² (216 cm²)