1550WFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1550WFBK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1550WFBK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.76"W
Foi de date: 1550WFBK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1550WFBK
Număr parc 1550WFBK Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 4320 pcs Fișa cu date 1550WFBK.pdf
Greutate - Grosime 0.079" (2.01mm)
Dimensiune / Dimensiune 6.732" L x 4.764" W (170.99mm x 121.01mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1550W Evaluări IP66
Alte nume HM1217 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 4.138" (105.11mm)
Caracteristici Watertight descriere detaliata Box Metal, Aluminum Black Cover Included 6.732" L x 4.764" W (170.99mm x 121.01mm) X 4.138" (105.11mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box
Culoare Black Suprafață (L x W) 32.1 in² (207 cm²)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1550WHBK
1550WHBK
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: BOX ALUM BLACK 8.74"L X 5.75"W
In stoc: 2634 pcs
Descarca: 1550WHBK.pdf
RFQ
1550WF
1550WF
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 6.73"LX4.76"W
In stoc: 4725 pcs
Descarca: 1550WF.pdf
RFQ
1550WEBK
1550WEBK
Descriere: BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.76"W
Descarca: 1550WEBK.pdf
1550WH
1550WH
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 8.74"LX5.75"W
Descarca: 1550WH.pdf
1550WJ
1550WJ
Descriere: BOX ALUM UNPTD 10.83"L X 6.89"W
Descarca: 1550WJ.pdf
1550WJBK
1550WJBK
Descriere: BOX ALUM BLACK 10.83"L X 6.89"W
Descarca: 1550WJBK.pdf
1550WE
1550WE
Descarca: 1550WE.pdf
1550WD
1550WD
Descriere: BOX ALUM UNPAINTED 4.51"LX2.52"W
Descarca: 1550WD.pdf
1550WG
1550WG