1455K1201BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455K1201BK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1455K1201BK
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM BLACK 4.72"L X 3.07"W
Foi de date: 1.1455K1201BK.pdf2.1455K1201BK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1455K1201BK
Număr parc 1455K1201BK Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 4539 pcs Fișa cu date 1.1455K1201BK.pdf2.1455K1201BK.pdf
Greutate - Grosime 0.060" (1.52mm)
Dimensiune / Dimensiune 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1455 Evaluări -
Alte nume 1455K1201BK-ND
HM1498
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 1.693" (43.00mm)
Caracteristici Card Guides descriere detaliata Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) X 1.693" (43.00mm)
Proiecta End Panel(s) Tipul containerului Box
Culoare Black Suprafață (L x W) 14.5 in² (94 cm²)