1455C1201BU
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455C1201BU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1455C1201BU
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX ALUM BLUE 4.72"L X 2.13"W
Foi de date: 1.1455C1201BU.pdf2.1455C1201BU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1455C1201BU
Număr parc 1455C1201BU Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX ALUM BLUE 4.72"L X 2.13"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5139 pcs Fișa cu date 1.1455C1201BU.pdf2.1455C1201BU.pdf
Greutate - Grosime 0.060" (1.52mm)
Dimensiune / Dimensiune 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1455 Evaluări -
Alte nume 1455C1201BU-ND
HM2859
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.906" (23.00mm)
Caracteristici Card Guides descriere detaliata Box Metal, Aluminum Blue End Panel(s) 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) X 0.906" (23.00mm)
Proiecta End Panel(s) Tipul containerului Box
Culoare Blue Suprafață (L x W) 10.1 in² (65 cm²)