1447SH10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1447SH10
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W
Foi de date: 1.1447SH10.pdf2.1447SH10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 129 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1447SH10
Număr parc 1447SH10 Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129 pcs Fișa cu date 1.1447SH10.pdf2.1447SH10.pdf
Greutate 143 lbs (64.9kg) Grosime 14 Gauge
Dimensiune / Dimensiune 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm) Informații despre transport Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serie 1447S Evaluări IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Material Inflamabilitate - Material Metal, Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 10.000" (254.00mm)
Caracteristici Interior Panels descriere detaliata Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm) X 10.000" (254.00mm)
Proiecta Hinged Door, Lid Tipul containerului Box
Culoare Gray Suprafață (L x W) 1318 in² (8503 cm²)