1447AK10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1447AK10
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX STEEL GRAY 48"L X 37.38"W
Foi de date: 1.1447AK10.pdf2.1447AK10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 87 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1447AK10
Număr parc 1447AK10 Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX STEEL GRAY 48"L X 37.38"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87 pcs Fișa cu date 1.1447AK10.pdf2.1447AK10.pdf
Greutate 211 lbs (95.7kg) Grosime 14 Gauge
Dimensiune / Dimensiune 48.000" L x 37.380" W (1219.20mm x 949.45mm) Informații despre transport Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serie 1447A Evaluări IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Material Inflamabilitate - Material Metal, Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 10.000" (254.00mm)
Caracteristici Interior Panels descriere detaliata Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 48.000" L x 37.380" W (1219.20mm x 949.45mm) X 10.000" (254.00mm)
Proiecta Hinged Door, Lid Tipul containerului Box
Culoare Gray Suprafață (L x W) 1794 in² (1.157 m²)