1437S16A
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1437S16A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1437S16A
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX S STEEL NATURAL 4"L X 4"W
Foi de date: 1.1437S16A.pdf2.1437S16A.pdf3.1437S16A.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 678 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1437S16A
Număr parc 1437S16A Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX S STEEL NATURAL 4"L X 4"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 678 pcs Fișa cu date 1.1437S16A.pdf2.1437S16A.pdf3.1437S16A.pdf
Greutate 3.1 lbs (1.4kg) Grosime 16 Gauge
Dimensiune / Dimensiune 4.000" L x 4.000" W (101.60mm x 101.60mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1437 Evaluări IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,4X, UL-508
Material Inflamabilitate - Material Metal, Stainless Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 4.750" (120.65mm)
Caracteristici Pushbutton Holes - 1 descriere detaliata Box Metal, Stainless Steel Natural Cover Included 4.000" L x 4.000" W (101.60mm x 101.60mm) X 4.750" (120.65mm)
Proiecta Cover Included Tipul containerului Box
Culoare Natural Suprafață (L x W) 16.0 in² (103 cm²)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1437MV
1437MV
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: BOX STEEL GRAY 14"L X 10.75"W
In stoc: 707 pcs
Descarca: 1437MV.pdf
RFQ
1437S16B
1437S16B
Descriere: BOX S STEEL NATURAL 6"L X 4"W
In stoc: 496 pcs
Descarca: 1437S16B.pdf
RFQ
1437MO
1437MO
Descriere: BOX STEEL GRAY 11.75"L X 8.5"W
In stoc: 831 pcs
Descarca: 1437MO.pdf
1437S16D
1437S16D
Descriere: BOX S STEEL NAT 10"L X 4"W
In stoc: 429 pcs
Descarca: 1437S16D.pdf
1437S16C
1437S16C
Descriere: BOX S STEEL NATURAL 8"L X 4"W
In stoc: 383 pcs
Descarca: 1437S16C.pdf
1437MX
1437MX
Descriere: BOX STEEL GRAY 14"L X 13"W
In stoc: 571 pcs
Descarca: 1437MX.pdf
1437S
1437S
Descriere: BOX STEEL GRAY 11.75"L X 10.75"W
In stoc: 592 pcs
Descarca: 1437S.pdf
1437SSA
1437SSA
Descriere: BOX S STEEL NATURAL 4"L X 4"W
In stoc: 737 pcs
Descarca: 1437SSA.pdf
1437S16S
1437S16S
Descriere: BOX S STEEL NAT 11.75"LX10.75"W
In stoc: 197 pcs
Descarca: 1437S16S.pdf
1437MS
1437MS
In stoc: 624 pcs
Descarca: 1437MS.pdf
1437O
1437O
In stoc: 877 pcs
Descarca: 1437O.pdf
1437SSB
1437SSB
In stoc: 557 pcs
Descarca: 1437SSB.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW