1422N4SSD12F
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4SSD12F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1422N4SSD12F
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului CABINET ST STEEL 12.7X60.1X60.1
Foi de date: 1.1422N4SSD12F.pdf2.1422N4SSD12F.pdf3.1422N4SSD12F.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 17 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1422N4SSD12F
Număr parc 1422N4SSD12F Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 17 pcs Fișa cu date 1.1422N4SSD12F.pdf2.1422N4SSD12F.pdf3.1422N4SSD12F.pdf
Greutate 567 lbs (257.2kg) Ventilare Non-Vented
Tip Equipment Cabinet Stil Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Informații despre transport Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serie 1422
Șine de montare - Material Metal, Stainless Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Dual Door, Feet
Uşă Stainless Steel Dimensiuni - panou 11.870" L x 56.000" W x 56.000" H (301.50mm x 1422.40mm x 1422.40mm)
Dimensiuni - în general 12.690" L x 60.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1527.30mm) descriere detaliata Metal, Stainless Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 12.690" L x 60.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1527.30mm) Natural