1418N4SSK16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4SSK16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1418N4SSK16
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX S STEEL NATURAL 30"L X 24"W
Foi de date: 1.1418N4SSK16.pdf2.1418N4SSK16.pdf3.1418N4SSK16.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 67 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1418N4SSK16
Număr parc 1418N4SSK16 Producător Hammond Manufacturing
cantitate valabila 67 pcs Fișa cu date 1.1418N4SSK16.pdf2.1418N4SSK16.pdf3.1418N4SSK16.pdf
Greutate 100 lbs (45.4kg) Grosime 14 Gauge
Dimensiune / Dimensiune 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) Informații despre transport Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serie 1418 Evaluări IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Material Inflamabilitate - Material Metal, Stainless Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 16.000" (406.40mm)
Caracteristici Interior Panels descriere detaliata Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm) X 16.000" (406.40mm)
Proiecta Hinged Door, Lid Tipul containerului Box with Mounting Flange
Culoare Natural Suprafață (L x W) 720 in² (4645 cm²)