1418N4E10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4E10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1418N4E10
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX STEEL GRAY 24"L X 20"W
Foi de date: 1.1418N4E10.pdf2.1418N4E10.pdf3.1418N4E10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 232 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1418N4E10
Număr parc 1418N4E10 Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX STEEL GRAY 24"L X 20"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 232 pcs Fișa cu date 1.1418N4E10.pdf2.1418N4E10.pdf3.1418N4E10.pdf
Greutate 66 lbs (29.9kg) Grosime 14 Gauge
Dimensiune / Dimensiune 24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1418 Evaluări IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Material Inflamabilitate - Material Metal, Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 10.000" (254.00mm)
Caracteristici Interior Panels descriere detaliata Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm) X 10.000" (254.00mm)
Proiecta Hinged Door, Lid Tipul containerului Box with Mounting Flange
Culoare Gray Suprafață (L x W) 480 in² (3097 cm²)