1418JJ11
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418JJ11 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1418JJ11
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului BOX STEEL GRAY 24"L X 24"W
Foi de date: 1.1418JJ11.pdf2.1418JJ11.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 235 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1418JJ11
Număr parc 1418JJ11 Producător Hammond Manufacturing
Descriere BOX STEEL GRAY 24"L X 24"W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235 pcs Fișa cu date 1.1418JJ11.pdf2.1418JJ11.pdf
Greutate 67 lbs (30.4kg) Grosime 14 Gauge
Dimensiune / Dimensiune 24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie 1418J Evaluări IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12, UL 508
Material Inflamabilitate - Material Metal, Steel
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 11.000" (279.40mm)
Caracteristici Interior Panels descriere detaliata Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm) X 11.000" (279.40mm)
Proiecta Hinged Door, Lid Tipul containerului Box with Mounting Flange
Culoare Gray Suprafață (L x W) 576 in² (3716 cm²)