1182P110
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182P110 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1182P110
Producator / Marca: Hammond Manufacturing
Descrierea produsului TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Foi de date: 1.1182P110.pdf2.1182P110.pdf3.1182P110.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1182P110
Număr parc 1182P110 Producător Hammond Manufacturing
Descriere TRANSFORMER TOROIDAL POWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1036 pcs Fișa cu date 1.1182P110.pdf2.1182P110.pdf3.1182P110.pdf
Greutate 9 lbs (4.1kg) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 110V, Series 220V
Tensiune - Primar 117V Tensiune - Izolare 4000Vrms
Tip Toroidal Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 139.70mm Dia Serie 1182
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 500 VA Alte nume 1182P110-ND
HM2471
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 57.15mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 4.54A, Series 2.27A