V82ZC12P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V82ZC12P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date: V82ZC12P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V82ZC12P
Număr parc V82ZC12P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 335200 pcs Fișa cu date V82ZC12P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 82V Tensiunea varistorului (Min) 73.8V
Tensiunea varistorului (Max) 90.2V Serie ZC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 68V AC Volt maxim 50V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 15J
descriere detaliata 82V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 4.5kA
Capacitate @ Frecventa 3380pF @ 1MHz