V68ZTX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V68ZTX10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Foi de date: V68ZTX10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 814 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V68ZTX10
Număr parc V68ZTX10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 814 pcs Fișa cu date V68ZTX10.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 68V Tensiunea varistorului (Min) 61.2V
Tensiunea varistorului (Max) 74.8V Serie ZT
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 56V AC Volt maxim 40V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 13J
descriere detaliata 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 1kA
Capacitate @ Frecventa 3870pF @ 1MHz