V68MLA1206WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68MLA1206WA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V68MLA1206WA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 83V 180A 1206
Foi de date: 1.V68MLA1206WA.pdf2.V68MLA1206WA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V68MLA1206WA
Număr parc V68MLA1206WA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 83V 180A 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3410 pcs Fișa cu date 1.V68MLA1206WA.pdf2.V68MLA1206WA.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 83V Tensiunea varistorului (Min) 76V
Tensiunea varistorului (Max) 90V Serie MLA
ambalare Bulk Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount, MLCV Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 68V AC Volt maxim 50V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 1.0J
descriere detaliata 83V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Curent - Surge 180A
Capacitate @ Frecventa 150pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V68MLA1206WH
V68MLA1206WH
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 83V 180A 1206
In stoc: 3674 pcs
Descarca: V68MLA1206WH.pdf
RFQ
V68MLA1206NH
V68MLA1206NH
In stoc: 186307 pcs
Descarca: V68MLA1206NH.pdf
RFQ
V68RA8
V68RA8
Descriere: VARISTOR 68V 250A ENCASED