V680LU10PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V680LU10PX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V680LU10PX2855
Număr parc V680LU10PX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 158512 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 1.1kV Tensiunea varistorului (Min) 990V
Tensiunea varistorului (Max) 1.21kV Serie LU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 875V AC Volt maxim 680V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 75J
descriere detaliata 1.1kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 2.5kA
Capacitate @ Frecventa 65pF @ 1MHz