V680LC100CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680LC100CPX10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V680LC100CPX10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V680LC100CPX10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V680LC100CPX10
Număr parc V680LC100CPX10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64527 pcs Fișa cu date V680LC100CPX10.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1.06kV Tensiunea varistorului (Min) 990V
Tensiunea varistorului (Max) 1.13kV Serie C-III
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 680V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 520J descriere detaliata 1.06kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz