V661HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V661HA40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V661HA40
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1050V 40KA DISC 40MM
Foi de date: V661HA40.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V661HA40
Număr parc V661HA40 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1050V 40KA DISC 40MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5136 pcs Fișa cu date V661HA40.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1.05kV Tensiunea varistorului (Min) 945V
Tensiunea varistorului (Max) 1.155kV Serie HA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 40mm, Formed Tabs
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 850V AC Volt maxim 660V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 900J
descriere detaliata 1.05kV 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs Curent - Surge 40kA
Capacitate @ Frecventa 2000pF @ 1MHz