V660LS100BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V660LS100BPX10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V660LS100BPX10
Număr parc V660LS100BPX10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83228 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 1.02kV Tensiunea varistorului (Min) 940V
Tensiunea varistorului (Max) 1.1kV Serie LS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 850V AC Volt maxim 660V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 250J
descriere detaliata 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 400pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V660LS100BPX2855
V660LS100BPX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 81006 pcs
Descarca:
RFQ
V660LS100B
V660LS100B
In stoc: 3934 pcs
Descarca: V660LS100B.pdf
RFQ
V660LS100BP
V660LS100BP