V660LC100BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LC100BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V660LC100BP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V660LC100BP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V660LC100BP
Număr parc V660LC100BP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87506 pcs Fișa cu date V660LC100BP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1.02kV Tensiunea varistorului (Min) 940V
Tensiunea varistorului (Max) 1.1kV Serie LC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 850V AC Volt maxim 660V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 250J
descriere detaliata 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 400pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V660LC100B
V660LC100B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM