V660LA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LA10P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V660LA10P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date: V660LA10P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V660LA10P
Număr parc V660LA10P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77175 pcs Fișa cu date V660LA10P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1.08kV Tensiunea varistorului (Min) 972V
Tensiunea varistorului (Max) 1.188kV Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume F5413
V660LA10P-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 850V
AC Volt maxim 660V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 70J descriere detaliata 1.08kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 2.5kA Capacitate @ Frecventa 70pF @ 1MHz