V625LS80BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V625LS80BPX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V625LS80BPX2855
Număr parc V625LS80BPX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69663 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 1kV Tensiunea varistorului (Min) 900V
Tensiunea varistorului (Max) 1.1kV Serie LS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 825V AC Volt maxim 625V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 230J
descriere detaliata 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 425pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V625LS80CPX2855
V625LS80CPX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
In stoc: 69062 pcs
Descarca: V625LS80CPX2855.pdf
RFQ
V625LS80BPX10
V625LS80BPX10
Descriere: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 100523 pcs
Descarca:
RFQ
V625LS80BP
V625LS80BP