V625LA40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LA40AP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V625LA40AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date: V625LA40AP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V625LA40AP
Număr parc V625LA40AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68514 pcs Fișa cu date V625LA40AP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1kV Tensiunea varistorului (Min) 900V
Tensiunea varistorului (Max) 1.1kV Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume F5412
V625LA40AP-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 825V
AC Volt maxim 625V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 125J descriere detaliata 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 4.5kA Capacitate @ Frecventa 210pF @ 1MHz