V575LS80CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LS80CPX2855 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V575LS80CPX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V575LS80CPX2855.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V575LS80CPX2855
Număr parc V575LS80CPX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87133 pcs Fișa cu date V575LS80CPX2855.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 910V Tensiunea varistorului (Min) 819V
Tensiunea varistorului (Max) 1.001kV Serie C-III
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 575V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 460J descriere detaliata 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V575LS40CPX2855
V575LS40CPX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
In stoc: 184631 pcs
Descarca: V575LS40CPX2855.pdf
RFQ
V575LS80CP
V575LS80CP
Descriere: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM