V575LC80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LC80BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V575LC80BP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V575LC80BP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V575LC80BP
Număr parc V575LC80BP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116067 pcs Fișa cu date V575LC80BP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 889.5V Tensiunea varistorului (Min) 819V
Tensiunea varistorului (Max) 960V Serie LC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 730V AC Volt maxim 575V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 220J
descriere detaliata 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 450pF @ 1MHz