V575LA80B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LA80B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V575LA80B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V575LA80B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V575LA80B
Număr parc V575LA80B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5462 pcs Fișa cu date V575LA80B.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 889.5V Tensiunea varistorului (Min) 819V
Tensiunea varistorului (Max) 960V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 730V AC Volt maxim 575V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 220J
descriere detaliata 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 450pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V575LA80BP
V575LA80BP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 48754 pcs
Descarca: V575LA80BP.pdf
RFQ
V575LA80BPX2855
V575LA80BPX2855