V510LU40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LU40CP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V510LU40CP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 820V 6.5KA DISC 14MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V510LU40CP
Număr parc V510LU40CP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 820V 6.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188054 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 820V Tensiunea varistorului (Min) 738V
Tensiunea varistorului (Max) 902V Serie C-III
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 510V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 205J descriere detaliata 820V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 6.5kA Capacitate @ Frecventa 80pF @ 1MHz