V480LA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LA10P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V480LA10P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date: V480LA10P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V480LA10P
Număr parc V480LA10P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 374311 pcs Fișa cu date V480LA10P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 750V Tensiunea varistorului (Min) 675V
Tensiunea varistorului (Max) 825V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 640V AC Volt maxim 480V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 60J
descriere detaliata 750V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 2.5kA
Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V480LA40CP
V480LA40CP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 750V 6.5KA DISC 14MM
In stoc: 176324 pcs
Descarca:
RFQ
V480LA10PX2855
V480LA10PX2855
Descriere: VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
In stoc: 358514 pcs
Descarca:
RFQ
V480LA10CP
V480LA10CP
Descriere: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
V480LA10
V480LA10