V47ZS20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZS20P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V47ZS20P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V47ZS20P
Număr parc V47ZS20P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 244835 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 47V Tensiunea varistorului (Min) 42.3V
Tensiunea varistorului (Max) 51.7V Serie ZS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 38V AC Volt maxim 30V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 23J
descriere detaliata 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 2kA
Capacitate @ Frecventa 11000pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V47ZS05PX2855
V47ZS05PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
In stoc: 647838 pcs
Descarca:
RFQ
V47ZS3PX2855
V47ZS3PX2855
Descriere: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
In stoc: 460402 pcs
Descarca:
RFQ
V47ZS20PX10
V47ZS20PX10
Descriere: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
V47ZS20PX2855
V47ZS20PX2855