V430CH8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V430CH8T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V430CH8T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 430V 250A 2SMD
Foi de date: V430CH8T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V430CH8T
Număr parc V430CH8T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 430V 250A 2SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52078 pcs Fișa cu date V430CH8T.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 389V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie CH
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Alte nume F3466DKR Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 369V
AC Volt maxim 275V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 8.0J descriere detaliata 430V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Curent - Surge 250A Capacitate @ Frecventa 50pF @ 1MHz