V421HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V421HG34 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V421HG34
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM
Foi de date: V421HG34.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V421HG34
Număr parc V421HG34 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8575 pcs Fișa cu date V421HG34.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 680V Tensiunea varistorului (Min) 612V
Tensiunea varistorului (Max) 748V Serie HG34
ambalare Bulk Pachet / Caz Square 34mm, Formed Tabs
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 560V AC Volt maxim 420V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 600J
descriere detaliata 680V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs Curent - Surge 40kA
Capacitate @ Frecventa 3000pF @ 1MHz