V420LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LA10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V420LA10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date: V420LA10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V420LA10
Număr parc V420LA10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3973 pcs Fișa cu date V420LA10.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 680V Tensiunea varistorului (Min) 612V
Tensiunea varistorului (Max) 748V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 560V AC Volt maxim 420V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 55J
descriere detaliata 680V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 2.5kA
Capacitate @ Frecventa 140pF @ 1MHz