V39ZU20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V39ZU20P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V39ZU20P
Număr parc V39ZU20P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 263121 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 39V Tensiunea varistorului (Min) 35.1V
Tensiunea varistorului (Max) 42.9V Serie ZU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 31V AC Volt maxim 25V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 20J
descriere detaliata 39V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 2kA
Capacitate @ Frecventa 12000pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V39ZU6PX2855
V39ZU6PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM
In stoc: 368418 pcs
Descarca:
RFQ
V39ZU6P
V39ZU6P
In stoc: 396018 pcs
Descarca:
RFQ
V39ZU20PX2855
V39ZU20PX2855
Descriere: VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM