V385LU20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V385LU20AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V385LU20AP
Număr parc V385LU20AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 342310 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 620V Tensiunea varistorului (Min) 558V
Tensiunea varistorului (Max) 682V Serie LU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 505V AC Volt maxim 385V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 85J
descriere detaliata 620V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 4.5kA
Capacitate @ Frecventa 360pF @ 1MHz