V33ZA20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33ZA20P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V33ZA20P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 33V 2KA DISC 10MM
Foi de date: V33ZA20P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V33ZA20P
Număr parc V33ZA20P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 33V 2KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 253028 pcs Fișa cu date V33ZA20P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 33V Tensiunea varistorului (Min) 29.7V
Tensiunea varistorului (Max) 36.3V Serie ZA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 26V AC Volt maxim 20V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 18J
descriere detaliata 33V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 2kA
Capacitate @ Frecventa 13000pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V33ZA2P
V33ZA2P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
In stoc: 126369 pcs
Descarca: V33ZA2P.pdf
RFQ
V33ZA5
V33ZA5
Descriere: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM