V33MLA1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33MLA1206NH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V33MLA1206NH
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 43.5V 180A 1206
Foi de date: 1.V33MLA1206NH.pdf2.V33MLA1206NH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V33MLA1206NH
Număr parc V33MLA1206NH Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 43.5V 180A 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 224052 pcs Fișa cu date 1.V33MLA1206NH.pdf2.V33MLA1206NH.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 43.5V Tensiunea varistorului (Min) 38V
Tensiunea varistorului (Max) 49V Serie MLA
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume F2204TR
V33MLA1206N
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 33V
AC Volt maxim 26V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 0.80J descriere detaliata 43.5V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Curent - Surge 180A Capacitate @ Frecventa 500pF @ 1MHz