V320LT10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT10CP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V320LT10CP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Foi de date: V320LT10CP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V320LT10CP
Număr parc V320LT10CP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 258473 pcs Fișa cu date V320LT10CP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 510V Tensiunea varistorului (Min) 462V
Tensiunea varistorului (Max) 558V Serie C-III
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 320V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 80J descriere detaliata 510V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 170pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V320LT10PX2855
V320LT10PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
In stoc: 478220 pcs
Descarca:
RFQ
V320LS40CPX2855
V320LS40CPX2855
Descriere: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
In stoc: 180213 pcs
Descarca: V320LS40CPX2855.pdf
RFQ
V320LT10CPX2855
V320LT10CPX2855
Descriere: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Descarca: V320LT10CPX2855.pdf
V320LS7P
V320LS7P
Descriere: VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Descarca: V320LS7P.pdf
V320LT10
V320LT10