V320LA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA10P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V320LA10P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date: V320LA10P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V320LA10P
Număr parc V320LA10P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 168068 pcs Fișa cu date V320LA10P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 510V Tensiunea varistorului (Min) 459V
Tensiunea varistorului (Max) 561V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume F1952
V320LA10P-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 420V
AC Volt maxim 320V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 48J descriere detaliata 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 2.5kA Capacitate @ Frecventa 170pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V320LA20APX1347
V320LA20APX1347
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
In stoc: 388668 pcs
Descarca:
RFQ
In stoc: 360474 pcs
Descarca:
RFQ
V32-08T
V32-08T
Producători: VersaLogic Corporation
Descriere: STD32 8-SLOT TABLE TOP CAGE
In stoc: 296 pcs
Descarca: V32-08T.pdf
V320LA10PX2855
V320LA10PX2855
Descriere: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
V320LA20C
V320LA20C
Descriere: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Descarca: V320LA20C.pdf
V320LA20AP
V320LA20AP
Descarca: V320LA20AP.pdf
V320LA10
V320LA10