V30MLA0805LWA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V30MLA0805LWA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V30MLA0805LWA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 41.5V 30A 0805
Foi de date: V30MLA0805LWA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V30MLA0805LWA
Număr parc V30MLA0805LWA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 41.5V 30A 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6050 pcs Fișa cu date V30MLA0805LWA.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 41.5V Tensiunea varistorului (Min) 37V
Tensiunea varistorului (Max) 46V Serie MLA
ambalare Bulk Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount, MLCV Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 30V AC Volt maxim 25V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 0.10J
descriere detaliata 41.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Curent - Surge 30A
Capacitate @ Frecventa 80pF @ 1MHz