V300LU40CPX745
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LU40CPX745 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300LU40CPX745
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 455V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V300LU40CPX745.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300LU40CPX745
Număr parc V300LU40CPX745 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 455V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144886 pcs Fișa cu date V300LU40CPX745.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 455V Tensiunea varistorului (Min) 420V
Tensiunea varistorului (Max) 490V Serie C-III
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 300V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 335J descriere detaliata 455V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300LU40CPX2855
V300LU40CPX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
In stoc: 111835 pcs
Descarca: V300LU40CPX2855.pdf
RFQ
V300LU4P
V300LU4P
Descriere: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 20MM
In stoc: 626319 pcs
Descarca: V300LU4P.pdf
RFQ
V300LU40CP
V300LU40CP