V3.5MLA1206NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA1206NT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V3.5MLA1206NT
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 5.35V 100A 1206
Foi de date: 1.V3.5MLA1206NT.pdf2.V3.5MLA1206NT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V3.5MLA1206NT
Număr parc V3.5MLA1206NT Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 5.35V 100A 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 212630 pcs Fișa cu date 1.V3.5MLA1206NT.pdf2.V3.5MLA1206NT.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 5.35V Tensiunea varistorului (Min) 3.7V
Tensiunea varistorului (Max) 7V Serie MLA
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount, MLCV Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 3.5V AC Volt maxim 2.5V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 0.30J
descriere detaliata 5.35V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Curent - Surge 100A
Capacitate @ Frecventa 7500pF @ 1MHz