V27ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V27ZC05P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V27ZC05P
Număr parc V27ZC05P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 27V 100A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 714486 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 27V Tensiunea varistorului (Min) 24.3V
Tensiunea varistorului (Max) 29.7V Serie ZC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 5mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 22V AC Volt maxim 17V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 0.25J
descriere detaliata 27V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Curent - Surge 100A
Capacitate @ Frecventa 920pF @ 1MHz