V275LU40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V275LU40APX10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V275LU40APX10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V275LU40APX10
Număr parc V275LU40APX10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 252979 pcs Fișa cu date V275LU40APX10.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie LU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 369V AC Volt maxim 275V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 140J
descriere detaliata 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 900pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V275LU40B
V275LU40B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 3164 pcs
Descarca: V275LU40B.pdf
RFQ
V275LU40APX2855
V275LU40APX2855
Descriere: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 234592 pcs
Descarca:
RFQ
V275LU40AP
V275LU40AP