V275LU20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LU20AP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V275LU20AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date: V275LU20AP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V275LU20AP
Număr parc V275LU20AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 356350 pcs Fișa cu date V275LU20AP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie LU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 369V AC Volt maxim 275V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 75J
descriere detaliata 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 4.5kA
Capacitate @ Frecventa 450pF @ 1MHz