V275LT10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V275LT10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date: V275LT10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V275LT10
Număr parc V275LT10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6032 pcs Fișa cu date V275LT10.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 369V AC Volt maxim 275V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 45J
descriere detaliata 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 2.5kA
Capacitate @ Frecventa 200pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V275LS40CPX10
V275LS40CPX10
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
In stoc: 162825 pcs
Descarca: V275LS40CPX10.pdf
RFQ
V275LT10CP
V275LT10CP
Descriere: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
In stoc: 245443 pcs
Descarca: V275LT10CP.pdf
RFQ
V275LT10CPX2855
V275LT10CPX2855