V275LC40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC40CP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V275LC40CP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V275LC40CP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V275LC40CP
Număr parc V275LC40CP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 182935 pcs Fișa cu date V275LC40CP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie C-III
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 275V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 320J descriere detaliata 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V275LC4PX2855
V275LC4PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
In stoc: 539695 pcs
Descarca:
RFQ
V275LC40BPX10
V275LC40BPX10
Descriere: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 293550 pcs
Descarca:
RFQ
V275LC40CPX2855
V275LC40CPX2855
Descriere: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM