V275LA40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LA40B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V275LA40B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V275LA40B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V275LA40B
Număr parc V275LA40B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3344 pcs Fișa cu date V275LA40B.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 421V Tensiunea varistorului (Min) 389V
Tensiunea varistorului (Max) 453V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume F5394
V275LA40B-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 369V
AC Volt maxim 275V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 140J descriere detaliata 421V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 6.5kA Capacitate @ Frecventa 900pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V275LA40CP
V275LA40CP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
In stoc: 70558 pcs
Descarca: V275LA40CP.pdf
RFQ
V275LA4
V275LA4
Descriere: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM